Clearance & De-stash
Yarn from Curio Fiber and other brands, which have been discounted by 25% or more!
-
100% SW Merino (worsted weight)
Regular price $18.75 USDRegular priceUnit price / per$25.00 USDSale price $18.75 USDSale -
80% SW Merino/20% Recycled Nylon sock set (weight 1)
Regular price $22.50 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $22.50 USDSale -
80% SW Merino/20% Recycled Nylon sock set (weight 1)
Regular price $22.50 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $22.50 USDSale -
80% SW Merino/20% Recycled Nylon sock set (weight 1)
Regular price $22.50 USDRegular priceUnit price / per$30.00 USDSale price $22.50 USDSale -
80% SW Merino/20% Baby Alpaca (weight 4)
Regular price $19.50 USDRegular priceUnit price / per$26.00 USDSale price $19.50 USDSale -
100% Baby Alpaca (weight 2)
Regular price $21.00 USDRegular priceUnit price / per$28.00 USDSale price $21.00 USDSale -
100% Baby Alpaca (weight 2)
Regular price $21.00 USDRegular priceUnit price / per$28.00 USDSale price $21.00 USDSale -
100% Baby Alpaca (weight 2)
Regular price $21.00 USDRegular priceUnit price / per$28.00 USDSale price $21.00 USDSale -
100% Baby Alpaca (weight 2)
Regular price $21.00 USDRegular priceUnit price / per$28.00 USDSale price $21.00 USDSale -
We Are Knitters - The Petite Wool
Regular price $8.99 USDRegular priceUnit price / per$11.99 USDSale price $8.99 USDSale -
Sale
12-Color Fade Set +
Regular price $112.50 USDRegular priceUnit price / per$150.00 USDSale price $112.50 USDSale -
100% SW Merino (weight 1)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per$24.00 USDSale price $18.00 USDSale -
100% SW Merino (weight 1)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per$24.00 USDSale price $18.00 USDSale -
100% SW Merino (weight 1)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per$24.00 USDSale price $18.00 USDSale -
100% SW Merino (weight 1)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per$24.00 USDSale price $18.00 USDSale -
100% SW Merino (weight 1)
Regular price $18.00 USDRegular priceUnit price / per$24.00 USDSale price $18.00 USDSale